Hi-Fi svět

Web převážně vážně nejen o zesilovačích a počítačích.

L

Nejnovější

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

 

 

Úvod

Po sérii článků Tranzistorový zvuk, čas otázek a odpovědí, první záříový týden Tranzistorový zvuk, čas otázek a odpovědí, rekapitulace posledního srpnového týdne Tranzistorový zvuk, čas otázek a odpovědí, poslední srpnový týden. Tranzistorový zvuk, čas otázek a odpovědí, víkend 26. srpna Tranzistorový zvuk, čas otázek a odpovědí, Hradiste pod Vratnom bez HQQF? Tranzistorový zvuk, čas otázek a odpovědí, Hradiste pod Vratnom Tranzistorový zvuk, čas otázek a odpovědí 11÷22. srpna 2012 Tranzistorový zvuk, čas otázek a odpovědí, měření HQQF vs. HYPA Plně symetrický předzesilovač HQQF-55-550K Tranzistorový zvuk, čas otázek a odpovědí 21÷22. července 2012 Tranzistorový zvuk, čas otázek a odpovědí 14÷15. července 2012 Řízené připojování, odpojování reproduktorů HQQF-55-220 Limitace, saturace a způsob jejího řešení Tranzistorový zvuk, čas otázek a odpovědí a Tranzistorový zvuk, čas otázek a odpovědí, HQQF se představuje věnované problematice Hi-Fi zesilovačů v provedení HQQF Topologie Federmann se můžeme podívat na jeden z dalších finálních výrobků a to HQQF 12vstupý předzesilovač.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zákaznické zadání

Jde o zákaznickou konstrukci, kde si zákazník přál možnost přepínání mezi 12 plně symetrickými vstupy, výstup s možností regulace pro připojení monobloků a další výstupy pro připojení zařízení jako je magnetofon či jiné záznamové zařízení, dále byla požadována možnost jemné a přesné regulace frekvenční charakteristiky s možností vypnutí.

 

Dosažené vlastnosti

Dosažené vlastnosti jsou dobře zadokumentovány v naměřených grafech frekvenčních charakteristik. Mimo uvedené lze nastavit zesílení skokově hrubě o +10 či +20dB a skokově ve 12 krocích o 0 až +10dB

 

 

 

Závěr

Jde o zařízení naprosto unikátních vlastností, sestavené přesně na míru dle přání zákazníka, což v současné době žádný konkurenční produkt nenabízí a ani neumožňuje.

  

 

Diskuse


Psáno pod čarou

Zveřejnění dalšího unikátního HQQF výrobku, vyvolalo na některých webech mezi odpůrci HQQF naprosto schyzofrenni reakci, viz audioweb a další ...

 

 

 

 

 

 

 

 

L

Nejnovější

Copyright © 2024 Hi-FI svět. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

B

Hi-Fi svět - ISSN 1803-733X

Stránky vydává Bohumil Federmann, Kunovice 7, 75644 Loučka, Česká republika, federmann@seznam.cz