Hi-Fi svět

Web převážně vážně nejen o zesilovačích a počítačích.

L

Nejnovější

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

Horko dnešních dnů je opravdu úmorné, zřejmě má i nemalý vliv na psychiku lidí, tak nám Team boss EKKAR opět na EB radí

 

Normálně již na nekonečnou šňůru EKKARových nesmyslů nereaguji, ale takový skvost jakým se opět před mnohými prezentuje, je třeba vyzdvihnout.

Současné nejrychlejší letadlo na světě, které může létat nad našimi hlavami je zřejmě ruský MiG-31BM, který může létat rychlostí 3400 kilometrů za hodinu, což je téměř dvojnásobek maximální rychlosti nejnovějšího amerického bojového super letounu 5. generace F-35, přesto je to pouhých 944m/s, přitom si naše zeměkoule pádí jenom kolem slunce průměrnou rychlostí 30km/s a od středu galaxie mnohonásobně rychleji.

Velmistr EKKAR však píše: "letadlo se pohybovalo vůči Zemi nějakou rychlostí, která byla vyšší, než jakou se v tu samou dobu pohybovala Země vůči třeba Slunci", nevím kdy které letadlo dosáhlo rychlosti vyšší jak 30km/s a zřejmě se toho ani jako většina z nás nedožiji. Komentovat další zcela nesmyslnou a zcela zmatenou část textu, jako: "transformovaný podle obrácenýho vztahu E=m.c² na zvýšenou hmotu", při nepopření zákona o zachování energie, již nemá ani cenu, ani vzoreček neumí napsat správně ne tak pochopit jeho význam.

Článek jsem napsal proto aby bylo zřejmé, jakou stokou se postupně internet stává, přesto je na něm řada cenných informací, jen stále hlouběji zahrabávána do podobných textů jaké v desetitisících chrli třeba na EB jejich Team boss EKKAR.

 

 

 

L

Nejnovější

Copyright © 2024 Hi-FI svět. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

B

Hi-Fi svět - ISSN 1803-733X

Stránky vydává Bohumil Federmann, Kunovice 7, 75644 Loučka, Česká republika, federmann@seznam.cz