Hi-Fi svět

Web převážně vážně nejen o zesilovačích a počítačích.

L

Nejnovější

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

 Útok na redakci časopisu Charlie Hebdo

První mé podezření padlo ještě před útokem na redakci časopisu Charlie Hebdo v lednu 2015, pro mne v té době z nevysvětlitelných příčin nebývale rostla návštěvnost s destinace, která byla vždy pro můj web nevýznamná, navíc návštěvníci moc nečetli jen prohledávali a prohledávali.

Statistiky jsou zajímavé a vždy když se o mém webu někde moc diskutovalo, bylo to dohledatelné, včetně důvodu, zde však žádný důvod nebyl, až najednou přišel útok na redakci časopisu Charlie Hebdo.

 

 Leden 2015

Návštěvnost leden 2015

 

 Návštěvnost webu jako nástroj politicko-válečnického stavu?

Ano návštěvnost mého webu jako nástroj politicko-válečného stavu, předpokládám že nejde o návštěvnost mého webu, ale že to platí obecněji, pokud se někde něco chystá, aktivity různých složek rostou a nezůstávají bez povšimnutí. Podíváme-li se na poklidný měsíc, například návštěvnost v březnu 2017, je vidět kdo kdy přichází a jaký zájem o obsah mého webu jeví, většina měsíců moc z ustálené řady nevybočuje.

 

 Březen 2017

Návštěvnost březen 2017

 

Návštěvnost v březnu 2018

Návštěvnost v březnu 2018, byla od počátku měsíce silně podezřelá, hned mi bylo jasné, že se něco velkého chystá, snaha o politické změny v ČR, komunistický poslanec Zdeněk Ondráček odstoupil z čela komise pro kontrolu GIBS či snaha o politické změny v SR, poslanci slovenského parlamentu vyslovili důvěru nové vládě premiéra Petra Pellegriniho.

Toto vše se nějakým způsobem mohlo projevit, ale návštěvnost ani po těchto vynucených změnách nepolevovala, bylo jasné, že ani manifesty a nepokoje v bývalém Československu nejsou konečným cílem a pravou příčinou nebývalé návštěvnosti, až najednou přišel NOVIČOK.

 

 Neúplný březen 2018

Návštěvnost březen 2018

 

Česká stopa a NOVIČOK?

Prezident ji nechává prošetřit, ale Martin Stropnický (ANO 2011) doslova šílí, je to super tajné, nic o tom nevíme, nikdy jsme s tím nepřišli do styku atd. stejně tak Miroslava Němcová (ODS), ta jde ještě dále,

Stropnický - zcela mimo obraz a realitu

Někdejší šéfka sněmovny Miroslava Němcová (ODS) se ostře vyjádřila vůči Prezidentovým snahám o nalezení pravdy, na tiskové konferenci oznámila, že postoj Miloše Zemana k údajnému výskytu otravného plynu novičok na území ČR je velezradou.

Němcová - pravda se musí umlčet všemi prostřadky

Nezbývá než zachovat chladnou hlavu a podívat se na problematiku blíže. Vojenské chemické jednotky byly vždy významnou součásti naší Armády, není pochyb, že s bojovými látkami podobného typu přišly za starého režimu do styku, a není tomu jinak ani v dobách dnešních. NATO naše vojenské chemické jednotky využívá jako významnou součást NATO, není myslitelné aby takto významná složka mohla cokoliv řešit, aniž by znala co má řešit, A230 a vyšší musí dokonale znát, museli je mnohokráte zkoumat a nalézat protilátky, je to součást jejich poslání a jejich práce.

Novičok není tak tajný jak se mám Němcvá, Stopnický a další neználci snaží namluvit a ani ta ruská stopa není tak ruská, kdo však stojí za návštěvností webů zůstává velkou neznámou, můžeme jen spekulovat, stejně se nepřiznají. Otázkou zůstává, je všechno jenom náhoda?

  

Česká stopa NOVIČOKu

 

Závěr

Usilovné vyhošťování velvyslanců není nic jiného než příprava na válku, kauza Novičok je zjevně pouhou maskovací sítí, aby byl alespoň nějaký důvod, důvod obdobný jaký stal na počátku I. i II. světové války, z čehož mne až mrazí, obzvláště když si uvědomím, že se vše děje v těsné blízkosti britské obdobě US Area 51, komplexu Porton Down, který se bojovým látkám věnuje více jak 100let, více jak 100let je testuje na často nic netušících lidech.

Novičok se u nás skutečně vyrábí, přiznal ředitel Vojenského výzkumného ústavu v Brně, co dodat, snad jen to, že jde o desítky gramů, což by stačilo na zabití jen desítek tisíc lidí.

Nejde však ani tak o ruskou bojovou látku, jako spíše o americkou US patenty a NOVICHOK.

 

Dovětek

Dle tvrzení Velké Británie bylo použito až 100g A234, což by stačilo na zabití 50tis lidí do 20s! Ale na dva vysoce odolné Ruské občany to stále nestačilo a ani po třech hodinách intenzívního působení neležel Skripal v bezvědomí a bylo nutno při nakládání do připraveného auta jej svázat, nejlépe zapnutý kabát stažený přes ruce a ještě pro jistotu ruce s želízky za záda?!

Skripal svázaný

 

Diskuze

 

L

Nejnovější

Copyright © 2024 Hi-FI svět. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

B

Hi-Fi svět - ISSN 1803-733X

Stránky vydává Bohumil Federmann, Kunovice 7, 75644 Loučka, Česká republika, federmann@seznam.cz