Hi-Fi svět

Web převážně vážně nejen o zesilovačích a počítačích.

L

Nejnovější

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

 

 

Úvod

Jak se stalo poslední měsíce zvykem, zesilovač HQQF Topologie Federmann je postupně podrobován řadě srovnání s jinými více či méně věhlasnými stroji a přístroji. Srovnávání vyvolává stále více otázek, na které mnozí marně hledají odpovědi, obzvláště když doposud nebyli schopni pochopit dle schématu ani jeho funkci a vůbec netuší za jakých podmínek je zesilovač provozován, aby mohl být za obdobných podmínek rovněž měřen.

 

.

 

Vysvětlování problematiky bylo věnováno hodně času a textů, ale výsledek se míjel a stále míjí účinkem. Zesilovače se však dělají proto, aby se poslouchaly a proto se dále věnujme spíše poslechu.

 

 

  

 

Horn Studio

Součástí éry různých srovnání zesilovače HQQF, nesmělo být opomenuto ani Horn Studio, které je zaměřeno převážně na Horny poháněné elektronkovými zesilovači. Mnohými jsou elektronkové zesilovače považovány za vrchol dokonalosti a zesilovač HQQF se ani v takovém prostřední nepropadl.

 

zesilovač HQQF Topologie Federmann

 

  

Historie článků Tranzistorový zvuk, čas otázek a odpovědí

 

 

Závěr

Dlouhá série poslechových testů zesilovačů HQQF topologie Federmann je stále na počátku, srovnání bude přibývat a otázek rovněž, dále záleží na tom kdo bude chtít odpovědi slyšet a kdo ne a zůstane u tvrzení, když tomu nerozumím tak to nemůže chodit!

 

Diskuse 

 

 

L

Nejnovější

Copyright © 2024 Hi-FI svět. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

B

Hi-Fi svět - ISSN 1803-733X

Stránky vydává Bohumil Federmann, Kunovice 7, 75644 Loučka, Česká republika, federmann@seznam.cz