Hi-Fi svět

Web převážně vážně nejen o zesilovačích a počítačích.

L

Nejnovější

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

Úvod

Kurňa, co to je? Český špicl a práskač? Takto nějak by se dal pojmenovat či charakterizovat stav nejenom ČS Hi-Fi elektro prostoru, kdy sprostý útok střídá útok ještě sprostější, aby mohl přijít další a další, a proč? proto, že je to české, kdo nemá na to aby byl jen trochu dobrý, hledá cestu jak toho lepšího pošpinit, poškodit, prostě jakkoliv mu ublížit.

 

Čský práskač aneb fízl

 

Udavačství = Češství?

Jak se opakovaně potvrzuje jsme stále více národ špiclů donašečů a práskačů. Tajní a STBáci minulých dob měli alespoň kapitalisticko-podnikatelského ducha, který ovlivňoval a definoval jejich morálku, dělali to alespoň pro peníze. Jak je patrné na Švejkovi, v takových případech se stačilo podívat dotyčnému na klopu a hned nám bylo jasno s kým máme tu čest, i slabomyslný Švejk si uměl spočítat co mu to vynese.

S příchodem "skutečné" demokracie po roce 1989 do českých zemí se konečně uvolnila i morální a politická svázanost národa, morálka se tak dostává do zcela svobodných dimenzí, udavači již nemusí udávat jen za peníze, ale i pro vlastní potěšení, přibývá i takových, že jim ani vlastní potěšení není dost, jsou stále nespokojení, jsou stále svým neúspěchem otrávení a ničeni, snaží se pak s okolím vyrovnat, ne svým povýšením na vyšší úroveň, ale snížením úrovně svého okolí na svou úroveň a nejlíp zašlapat ještě hlouběji. Pak jsme svědky, že nejenom na HighEnd Foru, nejenom Daněček na HQQF a mou maličkost utočí seč mu či seč jim síly stačí.

 

Daněček v akci

Daněček v akci

Daněček v akci

 

Šetření podnětu "spotřebitele"?

Podlost a křivost našich "kolegů" šla až tak daleko, že se vydávají za nespokojené spotřebitele zesilovačů HQQF té nejvyšší třídy, již slyší detaily výrobního štítku a prohlášení o shodě, prahnou tak po té nejvyšší věrnosti zvuku, přitom jde jen o sprosté a podlé podvodníky, kteří se propůjčí k čemukoliv a stěžují si  na něco co nikdy neviděli a neslyšeli, jsou jen sprostí udavači a práskači, důvodu však nemaje, musí si je vylhat.

Půjde-li to takto dál, budeme muset ke kontrole předkládat i krystalku, zda je dle EU předpisů a nařízení, EET již funguje, nyní se bude každá součástka dohledávat, kdo ji koupil a jak s ní naložil. A já coby přeživší další sprostý útok, stále sprostější ČS komunity, mohu čekat snad již jen koaliční bombardování zesilovačů HQQF.

 

Memento

Hi-Fi_sti bděte! Kdysi v "totalitě" mne práskali za to, že na zesilovači HQQF poslouchám Karla Kryla a dnes v rádoby "demokracii" mne práskají, že poslouchám Karla Kryla na zesilovači HQQF. Kdysi v "totalitě" Vás práskali jenom známí a těch bylo pár, dnes rádoby v "demokracii" Vás práskají známí i neznámí a těch je mnohem více.

Hi-Fi_sti bděte! Kdo je s Vámi na fórech, kdo Vás či Vaše známé kdy práskne pro to či ono, ne že by měl důvod upozornit na něco špatného, prostě jen tak ze zábavy, ze zlosti či závisti a nenávisti Vašeho úspěchu či jen vlastní spokojenosti, ne ke svému či společnému prospěchu, třeba lhát a vymýšlet si něco co vůbec není pravda jen aby to bylo k Vaší škodě, prostě po česku.


Ve světě je běžné, když si koupíte kozu, chce-li být na tom soused stejně, tak si ji koupí taky, u nás Vám ji soused otráví.V obou případech jste na tom stejně, jen ta česká cesta je pro souseda levnější a češstvější. 

Diskuze

 

 

 

 

 

 

 

L

Nejnovější

Copyright © 2024 Hi-FI svět. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

B

Hi-Fi svět - ISSN 1803-733X

Stránky vydává Bohumil Federmann, Kunovice 7, 75644 Loučka, Česká republika, federmann@seznam.cz