Hi-Fi svět

Web převážně vážně nejen o zesilovačích a počítačích.

L

Nejnovější

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

 

Úvod

Opakovaný atak na tento web, nyní článku I MISTŘI se mýlí, aneb 50let slepé cesty. Nejde o první útok na tento web, záležitost již v minulosti šetřila policie a došla k závěru, že trestným činem se to stává až v okamžiku, kdy se stane škoda nad 5tis Kč, jinak to řeší příslušný Obecní Úřad jako přestupek a ten toho moc nevyřeší.

.

 

Zřejmě elektrotechničtí analfabeti a intelektuálně slabomyslní příznivci Pavla Dudka ve snaze mu takovým způsobem pomoci, pozměnili obsah textu článku I MISTŘI se mýlí, aneb 50let slepé cesty. IP adresa, která se na úpravě podílela, je dříve či později dohledatelná, rozsah škody lze jednoznačně vyčíslit tím, že zadám celkovou opravu stránek, nějaké renomované společnosti a nechám projít článek za článkem, abych se přesvědčil, že je vše opravdu v naprostém pořádku.

 

Řešení

Kontrola by měla proběhnout tak, aby se na stránkách neobjevovaly chyby jako ve výru dění a podobně, které se již v minulosti podařilo výše uvedeným elektrotechnickým analfabetům a intelektuálně slabomyslným příznivcům Pavla Dudka na mé stránky propašovat. Uvedení jedinci zjevně nejsou schopni řádné diskuse, ani čestného jednání a je to pro ně jediná cesta jak se realizovat.

.

 

Předpokládám, že renomovaná společnost si za rešerši mých stránek vezme mnohem více jak 5tis Kč a čin tak již bude moci být klasifikován jako úmyslné poškozování cizí věci a nepůjde jen o neoprávněné podání, kterým se hájí pan Martin Olejár na Elwebu. Na Elwebu můžeme ještě chvíli zůstat a podívat se na poslední reakce Nicků Sendy a Storm, které také mnohé napoví.

.

 

 

Závěr

Nevím, kolik toho má s uvedenými individui pan Pavel Dudek společného, jde však o jeho fanklub, který by měl umět zvládnout, nebo alespoň nepodporovat. Takto byl zdevastován nejenom můj text, ale i jeho, jehož kopie byla součástí mého článku.

Je smutné, když pod rouškou anonymity elektrotechničtí analfabeti a intelektuálně slabomyslní příznivci Pavla Dudka napadají cokoliv a kohokoliv.

 

Diskuse

 

 

 

L

Nejnovější

Copyright © 2024 Hi-FI svět. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

B

Hi-Fi svět - ISSN 1803-733X

Stránky vydává Bohumil Federmann, Kunovice 7, 75644 Loučka, Česká republika, federmann@seznam.cz