Hi-Fi svět

Web převážně vážně nejen o zesilovačích a počítačích.

L

Nejnovější

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

 

Úvod

Krok za krokem jsou v článcích popisovány jen některé významné kroky úspěšnějšího podnikatele pana Ing. Libora Petřeka. Tyto významné události jsou veřejně přístupné u Rejstříkového Soudu.

Můžeme zde sledovat, jak se jednotlivé společnosti ztrácí, jak jsou konkurzy pro nedostatek majetku zamítány a společnosti vymazávány.

Jde o běžnou praxi, že se společnost dostane do problémů a ať dělá, co děla nakonec skončí v likvidaci, ale není zas tak běžné, aby za takovou hromadnou likvidací stál jeden a tentýž člověk.

Jenže podle zákona jde pokaždé o někoho jiného, společný a výjimečný jedinec, byl těsně před koncem společnosti, před úředním aktem převodu společností na konečnou osobu, na jejíž jméno se likvidace vykradené společnosti jen dokoná.

Jde o fakta, které nikoho nezajímají, pochybné převody na konečnou osobu jsou právně čisté, soudu byly doloženy veškeré potřebné doklady a vice již zákon nevyžaduje.

Orgány činné v trestním řízení to naprosto nezajímá, neboť vše řádně rozhodoval a potvrdil příslušný soud.

 

.
 
.
  

SAT & FOJT

Jako další předlužená společnost se chystala na svého nového majitele i společnost SAT & FOJT a jejím novým majitelem se stal proti své vůli pan František Balcar.

S touto společností se svezla i společnost Fojt – Czechoslovakia, společnost IDS a společnost LKW. Prostě když je pan In. Libor Petřek štědrý, tak to jde jak na běžícím pásu.

Osobně jsem pana Františka Balcara navštívil. Opět důchodce, kterému bylo tímto způsobem znepříjemněno kus života, a byl neskutečným, podvodným způsobem atakován jeho majetek.

Pan František Balcar měl pří vší smůle obrovské štěstí, že jej u soudu zastupovala atraktivní blondýnka. Ing. Libor Petřek měl naopak smůlu, neboť tato milá a příjemná právnička, kterou jsem rovněž osobně navštívil, byla i nebezpečně inteligentní a chytrá, tak se stalo, že Ing. Liboru Petřeku se alespoň v tomto případě nepodařilo k majetku své oběti podvodným způsobem přijít.   

 

 

Závěr

Vše dokonal soud pouze likvidací dotčených společností. Trestní oznámení však podáno na Ing. Libora Petřeka nebylo, tak se stalo, že ani po tomto kroku nikdo úspěšného podnikatele neusměrnil a zmanipulované dražby v jeho prospěch se jen sypaly.

 

 

Diskuse

 

Články s podobnou tématikou.   

 

 

 

L

Nejnovější

Copyright © 2024 Hi-FI svět. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

B

Hi-Fi svět - ISSN 1803-733X

Stránky vydává Bohumil Federmann, Kunovice 7, 75644 Loučka, Česká republika, federmann@seznam.cz