Hi-Fi svět

Web převážně vážně nejen o zesilovačích a počítačích.

L

Nejnovější

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 
 

Úvod

Již jsme si mohli číst článek Libor Petřek Valašský zloděj či mecenáš, kde jsme se mohli dočíst o některých praktikách novodobého zlatokopa.

Mám dost konkrétních poznatků, ale v zájmu bezpečnosti obětí nejsem oprávněn je zveřejnit. Sám jsem zažil mnohé, včetně povoleného řízení na automobilu. Samozřejmě jsem nikoho při tom za ruku nechytil a nehodu jsem přežil, nebylo tedy důvodu cokoliv šetřit a viník zůstává neznámy, podezření opravdu, ale opravdu nestačí.

Druhý článek Libor Petřek, Apollon a Delasko jsem věnoval ukázkovému příkladu jak se zbavit hned dvou předlužených společností. Vlastníkem zadluženého Delaska se stal zadlužený Apollon, který se, podvodem převedl na nic netušícího pana Jeřábka.

Dvou zadlužených firem se Ing. Libor Petřek mistrně za pomocí Státu zbavil, ale na jeho nákladný a bezstarostný život nedokázalo vydělat ani několik dalších zajímavě zasíťovaných firem, které se vlastnily navzájem.

 

 

Daniel Čermák 

Čas běžel a bylo třeba najít další oběť, která si koupí další firmy i s dluhy. O to se měla postarat společnost Malus Trade a kupcem se stal pan Daniel Čermák.

Podíváme-li se na datum, kdy se tak stalo 12. Října 2004, pak má smlouva drobnou vadu. Sám jsem navštívil adresu uvedenou ve výpise Rejstříkového Soudu a našel jsem tam nové majitele, kteří tento dům koupili o více jak rok dříve, než k podpisu smlouvy došlo.

 

 

 

 

Dále jsem na místě samém zjistil, že se pan Daniel Čermák skrývá před množícími se exekucemi, které souvisí se společností Malus Trade. Jak se můžeme dočíst ve výpise společnosti PILA T-K s.r.o, je po něm Českou Spořitelnou vymáháno téměř 26mil Kč a s příslušenstvím, což může být i dvojnásobek.

Je zajímavé, jak se lidé hrnou kupovat dluhy. Dle smlouvy zaplatil p Daniel Čermák celých 200tis Kč, aby si pořídil dluh řádově několik desítek mil Kč.

 

 

Závěr

Co říci závěrem, když se podíváme na výpis Rejstříkového Soudu, společností které pan Ing. Libor Petřek vlastnil, bylo jich více a ještě jsme o likvidaci všech nenapsali, bude ještě o čem psát.

Záměrně jsem napsal, vlastnil, neboť až na poslední společnost, kde je ještě dle Soudu Ing. Libor Petřek aktivní, ve všech ostatních již skončil. Bude zajímavé, jak skončily samotné společnosti a ještě zajímavější komu konec těchto společností znepříjemnil, či ještě znepříjemňuje život.

 

 

Diskuse

 

Články s podobnou tématikou.   

 

 

L

Nejnovější

Copyright © 2024 Hi-FI svět. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

B

Hi-Fi svět - ISSN 1803-733X

Stránky vydává Bohumil Federmann, Kunovice 7, 75644 Loučka, Česká republika, federmann@seznam.cz