Hi-Fi svět

Web převážně vážně nejen o zesilovačích a počítačích.

L

Nejnovější

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

 

Úvod

Uplynul jistý čas od doby, kdy jsem napsal článek Troll na českém a slovenském internetu, který byl ze série Zrcadlo českého a slovenského internetu. Nedá mi, abych nyní nevzpomněl i článek Výroba polovodičů v ČSSR. Tento web je ve znamení převážně vážně nejen o zesilovačích a počítačích. Nyní zase dáme kousek prostoru dění na Česko-Slovenském internetu a opět se podíváme do zrcadla.

 

EKKAR a Sendyx

EKKAR, Sendyx či Sendy a Nicky další jsou často společným jmenovatelem mnoha článků, které jsem napsal, ale i mnoha internetových diskusí ve kterých se jmenovaní snaží jakýmkoliv způsobem odvrátit pozornost od mé osoby a webu Hi-Fi svět či je jakýmkoliv způsobem zdiskreditovat.

 

SuperFórum

Na SuperFóru se objevil nesmyslný příspěvek Moderujícího bastlíře EKKARa, ve kterém si plete elektrostatický a kondenzátorový mikrofon a považuje je za mikrofon jeden. Abych takové nedorozumění a zjevný nesmysl uvedl na pravou míru, napsal jsem příspěvek, který poukazoval na rozdílnost a nezaměnitelnost obou druhů mikrofonů. Příspěvek se však na SuperFóru nezobrazil. Holt pravda se občas musí umlčet za každou cenu.

 

 

 

Elektro bastlírna

Poté co jsem zaslal příspěvek na SuperFórum se však rozpoutala rozsáhlá akce, kde se na Elektro bastlírně po více jak roce mé nepřítomnosti začalo zaměňovat mé jméno za hanlivý text. Tímto bylo postiženo nejenom mé jméno, ale veškeré odkazy směřující na web Hi-Fi svět či texty jiné.

 

 

 

Když jsem se patřičně ozval, začaly se dít věci. EKKAR a Sendyx se cítili více než dotčeni a odváděli pozornost od podstaty mnou založeného vlákna, seč mohli.

 

 

 

Další vývoj na sebe nenechal dlouho čekat, jak se ukázalo, obdobná akce byla organizována i na webu Elweb. Dále bylo zaznamenáno několik pokusů o napadení webu Hi-Fi svět a poškození jeho obsahu. Jak si s touto situací poradí Elektro bastlírna, budeme nadále sledovat.

 

 

 

Závěr

Zůstává otázkou, je opravdu Hi-Fi svět tak velkou konkurencí pro mnohé jiné weby, aby stálo za to, vyvinou tolik úsilí k jeho diskreditaci, nebo jde jen o nějaký druh něčí úchylky? Mimo jiné i ve vkládání porno obsahu na zdejší fórum a jeho obhajování EKKARem.

 


Doplněno:  

Útoky na server poskytovatele

 

Dění kolem webu Hi-Fi svět, řady osobních útoků, vystupování pod mou identitou, znemožňování k přístupu ke zde zveřejněným informací a článkům jinými weby, včetně napadání serveru poskytovatele mi dává zapravdu, že je zde něco nezdravého a že se tak děje organizovaně!

 

Po mnoha útocích byla obnovena starší záloha, došlo ke ztrátě některých příspěvků v diskuzi, včetně tohoto článku. Článek se mi obnovit podařilo, ale některé příspěvky v diskuzi nenávratně zmizely aniž bych tušil, že existovaly, zač se všem omlouvám, ale nebylo v mých silách tomu předejít.

 

 Diskuse

 

 

 

 

 

L

Nejnovější

Copyright © 2024 Hi-FI svět. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

B

Hi-Fi svět - ISSN 1803-733X

Stránky vydává Bohumil Federmann, Kunovice 7, 75644 Loučka, Česká republika, federmann@seznam.cz