Hi-Fi svět

Web převážně vážně nejen o zesilovačích a počítačích.

L

Nejnovější

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

 

 

Úvod

Další zesilovač zaojení Federmann řady HQQF-55-503, tentokrát v provedení HQQF-55-503W-8-1 který je určen již pro výkony dosahující 1 000 Wattu.

.

 

Není tomu dávno co jsem napsal: “Blíží se čas dalších maturitních prací, mnozí však řeší dilema co si postavit za zesilovač i bez maturitní práce. Pro všechny zájemce jsem připravil diskuzi, ve které můžou uplatnit své případné požadavky a návrhy, ale také vyjádřit svůj zájem o konstrukci HQQF-55-503W-4-2 o plošný spoj či celou stavebnici, případně již oživený modul a možná i celý zesilovač.“

 

Dnes máme možnost vidět další konstrukci, která je odvozená od HQQF-55-503W-4-2, kde číslice 4 znamenala počet párů výkonových tranzistorů na kanál a číslice 2 znamenala počet zesilovačů na desce plošného sloje. U zesilovače HQQF-55-503W-8-1 je tomu obdobě, jde o zesilovač který má 8 párů výkonových tranzistorů a pouze 1 zesilovač na desce plošného spoje. Plošný spoj má obdobné rozměry jako dvoukanálová verze polovičního výkonu na každý kanál. 

 

Zde se můžeme zatím podívat, jak vypadá taková Výstava maturitních prací studentů a zde se postupně začíná plnit Galerie maturitních prací. Více se budeme věnovat až jednotlivým konkrétním konstrukcím, jejich stavbě, oživování, mechanické konstrukci a provozu.

 

pokračování brzy

 

Diskuze

Plošné spoje 

Podívejte se na články se stejnou tématikou.

 

 

 

 

L

Nejnovější

Copyright © 2024 Hi-FI svět. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

B

Hi-Fi svět - ISSN 1803-733X

Stránky vydává Bohumil Federmann, Kunovice 7, 75644 Loučka, Česká republika, federmann@seznam.cz