Hi-Fi svět

Web převážně vážně nejen o zesilovačích a počítačích.

L

Nejnovější

 

Úvod

Jako Herodes českého a slovenského internetu ve vztahu k mladým elektrotechnikům by se dal nazvat autor, či autoři nicku Storm, Quaska a zuzanka aneb VIP Audiowebu, kteří se za mnou táhnou jako ..... a drží se mne jako ..... ratice, ale pryč s folklorem a posuňme se k realitě.

Před nedávnem jsem měl pocit, že jde o pouhé Trollování, ale jak se ukazuje, jejich agresivita a neustálá snaha po osobních střetech často přerůstá v napadání samotné podstaty elektrotechniky, zákonů a výrobních pravidel a zvyklostí.

 

Nenápadné téma na svetelektro

Jako vždy začalo vše nenápadně, prostým dotazem na Tranzistorový zesilovač. Různí diskutující se připojovali do diskuze a ta se kolébala ze strany na strnu a řešila drobné dotazy. Jeden z takových dotazů směřoval i na mou osobu a já se samozřejmě vyjádřil na úrovni dané problematiky.

.

 

 

Storm a Audioweb

Storm, stylem jemu vlastním se okamžitě snaží o odklon diskuze směrem k  QQF-55 KS 500W a neskutečně hloupému a pomlouvačnému tématu na toto téma Audiowebu, kde ještě neznaje morálních kvalit VIP jsem se nechal zbytečně vláčet osobní rovinou.

Někteří VIP dodnes nedokázali přečíst mnou psaný text, ale jejich kritika toho co tam vůbec není napsáno je nekonečna. Nedokážou rozlišit ani typovou řadu či označení od výkonu, přitom jsou pro mnohé mladé vzorem. Aby svou pozici ještě před školu navštěvující mládeží vylepšili, neopomenout nadávat na učitele.

 .

 

 

Některé souvislosti poodhalující odkaz

Přidal jsem některé souvislosti poodhalující odkaz a reakce na sebe nedala dlouho čekat.

 .

 

 

Nezvratitelné fakta

Na vlákně o Trollovacích účtech jsem upozornil na neustálou snahu mých VIP pronásledovatelů o osobní střety. Některé vlákna již připomínaly ping-pong, neustálé nesmyslné dohadování VIP s některým místním jedincem, který se nechal polapit do nekonečné hádky.

 

K mé osobě

Na nástin mé odborné minulosti jsem uvedl jen nepatrný střípek, aby to nevypadalo, že se VIP z Audiowebu kritizuje nějaký neumětel.

  .

 

 

K Tesle k.p. a jejim nástupcům

,

 

 

Závěr

Není jednoduché udělat závěr k článku popisující takové chování, rádoby odborníků a VIP na Audiovebu, kteří se chodí vyřádit na jiné weby, když na jejich webu je každý náznak odlišného názoru striktně mazán a to tak že po něm nezůstane ani památka.

 

Na Audiowebu panuje přísná cenzura a jiné weby se chodí zcela záměrně devastovat, aby mladí, začínající lidé byli nuceni přebírat jen zdeformovaný názor několika VIP z Audiowebu, který se tváří navenek velmi seriozně.

Ale zdání klame, jak jsem použil příměr v samotném názvu o Herodesovi, stejně tak se snaží uvedení VIP jedinci a jejich přívrženci zabíjet mladé talenty v samotném počátku.

 

 

Diskuse

 

Zdroj: Trollovací účty, Tranzistorovy zosilovač, Citlivost zosilnovaca

 

 

 

 

L

Nejnovější

Copyright © 2021 Hi-FI svět. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

B

Hi-Fi svět - ISSN 1803-733X

Stránky vydává Bohumil Federmann, Kunovice 7, 75644 Loučka, Česká republika, federmann@seznam.cz