Hi-Fi svět

Web převážně vážně nejen o zesilovačích a počítačích.

L

Nejnovější

 

Již jste se mohli na těchto stránkách dočíst, jak pokračuje antimonopolní tažení AMD, kde postupně vychází na povrch velmi závažné praktiky Intelu, zůstává nyní pouze na soudu, zda tyto obvinění uzná či nikoliv.

Zde je k nahlédnutí pdf originálu žaloby AMD proti společnosti Intel, pro nezákonné praktiky a porušování antimonopolních zákonů Spojených Států Amerických. V Evropě byly dokumenty skartovány a emaily vymazány o 12 měsíců dříve než to umožňuje zákon, Intel v tomto případě, ale i v řadě dalších, tvrdí že nejde o úmysly, nýbrž o špatnou komunikaci mezi jednotlivými pracovníky a jejich závažné pochybení, čímž jde o chyby jednotlivých zaměstnanců, nikoliv společnosti jako takové.

 

 

Sic Intel bojuje, zuby nehty se brání, soud již na jeho argumenty neslyší a nařizuje, aby veškeré dokumenty odevzdal soudu, ve lhůtě mu stanovené před půl rokem, tedy do zítřejší půlnoci. Co lze v dokumentech nalézt a jaké závěry budou nakonec vyvozeny, je pouze v moci federálního okresního soudu pro věci civilní a trestní v Delaware.

 

Zdroj: Ars Technica

 

 

L

Nejnovější

Copyright © 2020 Hi-FI svět. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

B

Hi-Fi svět - ISSN 1803-733X

Stránky vydává Bohumil Federmann, Kunovice 7, 75644 Loučka, Česká republika, federmann@seznam.cz