Hi-Fi svět

Web převážně vážně nejen o zesilovačích a počítačích.

L

Nejnovější

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

                                                    .

Popis

Řízení zdroje, střídavý a ss síťový filtr HQQF-55-208 je nutnou komponentou nejenom každého Hi-Fi zesilovače. Řízení zdroje, střídavý a ss síťový filtr HQQF-55-208 na síťové straně transformátoru výrazným způsobem potlačuje síťové rušení přicházející po síti, potlačuje síťovou stejnosměrnou složku, která často způsobuje přesycení transformátoru a jeho nižší účinnost, zahřívání a hlavně nepříjemný a rušivý zvuk. Řízení zdroje, střídavý a ss síťový filtr HQQF-55-208 nezapomíná ani na termistorem řízený pomalý náběh.

 .

 

.

Řízení zdroje, střídavý a ss síťový filtr HQQF-55-208 na straně zesilovače, zajišťuje opožděné připojení hlavního napájecího napětí, v případě poruchy kterou může být stejnosměrná složka na výstupu zesilovače, vysoká teplota či zákazníkem zvolené cokoliv jiného, zajišťuje odpojení síťového přívodu transformátoru a následné rychlé vybití filtračních kapacit zdroje zesilovače, čímž dokonale chrání nejenom připojené reproduktory, ale i samotný zesilovač.

.

.

Řízení zdroje, střídavý a ss síťový filtr HQQF-55-208 je vyráběno na zakázku s předem upřesněným výkonem transformátoru, od čehož se odvíjí i řada hodnot použitých prvků. Celkový rozměr modulu je 200x50x55mm (d*š*v)

.

Závěr

Řízení zdroje, střídavý a ss síťový filtr HQQF-55-208 je další unikátní komponentou v Topologii Federmann, zaručuje pomalý náběh i zcela nadstandardní ochranu zesilovače včetně reproduktorů, přidává ochranu před síťovým rušením, ale i naprosto unikátní ochranu před stejnosměrnou síťovou složkou a stejnosměrným sycením transformátoru.

  .

.

Diskuse

.

L

Nejnovější

Copyright © 2024 Hi-FI svět. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

B

Hi-Fi svět - ISSN 1803-733X

Stránky vydává Bohumil Federmann, Kunovice 7, 75644 Loučka, Česká republika, federmann@seznam.cz