Hi-Fi svět

Web převážně vážně nejen o zesilovačích a počítačích.

L

Nejnovější

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

 

Úvod

V počátku jsme se ohlédli za Týdenním zrcadlením v zrcadle českého a slovenského internetu. Po krátké odmlce se můžeme opět odhlédnout na některé zajímavosti.

 

Zrcadlení 

  • Zakmitany zosilnovač v souvislostech Něco málo o zatracování a pomlouvání všech konstrukcí, přičemž jde často o tutéž konstrukci odvozenou od Studia 71 - AZK 051 jen jedna je však naprosto nejlepší ta vydávaná jako ALDAX, proč asi? 
  • Téma Svetelektro ma zmysel? vzniklo v souvislosti s vývojem na Česko-Slovenských elektrowebech, hlavně na  SvětElektro
  • CHAT na Svetelektro, vzestup a pád je pouhým vyhrocením některých osobních vztahů rádoby odborníků na elektroniku, když nestačí svou odborností tak si najdou jinou cestu jak pravdu potlačit. T tak se v českých a slovenských zemích dáááá.
  •  Zajímavé téma Kruciál pošli mi ten zesilovač Leoši, které řeší co s výrobkem či výrobky, který se řadu let nevrací z opravy, někdy se řeší i co s takovým opravářem, kupte si ALDAX a ???
  • Máme zde vynikající návod EKKAR – samovládce a spasitel!?, jak se stát nejchytřejší, nejobětavější no prostě spasitel začínajících elektrotechniků. Jen tak dále. Postačí pomluvit, zalhat a stále dokola, vždyť je moderující bastlíř SuperFora.cz a kdo je víc!  

Závěr

Poslední dobou se noho diskuzí, točí na jedné straně kolem všemožné propagace ALDAXů, ale zároveň na straně druhé kolem nedobytnosti zesilovačů u Sinclaira. Stejně tak je stálé téma frekvenční rozsah a dynamika signálu, k prosazení svých zájmů se pořádají doslovné hony na jedince, kteří by se opovážili cokoliv zpochybnit.

 

L

Nejnovější

Copyright © 2023 Hi-FI svět. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

B

Hi-Fi svět - ISSN 1803-733X

Stránky vydává Bohumil Federmann, Kunovice 7, 75644 Loučka, Česká republika, federmann@seznam.cz