Hi-Fi svět

Web převážně vážně nejen o zesilovačích a počítačích.

L

Nejnovější

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

 

Úvod

Právě názvem "Jaromír Merhaut zoufalec či křivák?" lze nazvat článek,  pojednávající o aktivitách Dudkova fanklubu nyní v čele s Jaromírem Merhautem, jehož chování bylo částečně zadokumentováno již před rokem v článku Nebuďte negramotní pošesté, aneb exploze neznalosti a xenofobie na hifi_slovanetu

 

 

 

Nedá se jednoznačně určit, zda jde o křiváka k pohledání či naprostého zoufalce, který se snaží škodit seč může. Uplynul rok a jeho aktivity nepominuly, naopak s rostoucím postavením Hi-Fi světa, jako nejčtenějšího Hi-Fi webu v někdejších ČS končinách, se začaly opět stupňovat

 

Jaromír Merhaut

Jaromír Merhaut je člověk, kterého osobně neznám a nikdy jsem s ním neměl nic do činění, ale zároveň je člověkem, který se na mne z pro mne nepochopitelných a neznámých důvodů přisál jako pijavice a všemožně se snaží škodit. 

 

Jaromír Merhaut jako křivák k pohledání?  

Jakožto národ v jehož minulosti stálo více jak dost špiclů, udavačů a donašečů, kteří rádi žili a stavěli své štěstí na úkor a neštěstí druhých, není zřejmě ani Jaromír Merhaut žádnou výjimkou.

Jaromír Merhaut se v uplynulých dnech zřejmě dobře bavil rozesíláním emailů mým kolegům ze zaměstnání a zřejmě i na mnohé další místa.  

 

Email mé osobě

 

 

Výhrůžný email řediteli školy a mým spolupracovníkům

 

 

 

Nevím co je na dokumentárním článku Pavel Dudek vzestup a pád? závadného, že by jej musel Jaromír Merhaut nazývat hanopisem, pokud však má takový pocit, pak je slušnou a přímou cestou možnost se zeptat přímo vydavatele stránek, vše je řádně uvedeno v zápatí internetového periodika "Hi-Fi svět - ISSN 1803-733X, stránky vydává: Ing. Bohumil Federmann, Kunovice - Loučka, Česká republika. Template created by: Daniel Ryan & Federmann. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript."

Jaromír Merhaut zjevně přímou cestou vůbec nezná a jít jí neumí, stejně jak volil křivé cesty před rokem, volil křivé cesty i nyní! Zjevně některým ani 23 let novodobé demokracie k odvyknutí zažitých praktik nestačí a neštítí se opravdu ničeho!

 

Jaromír Merhaut jako naprostý zoufalec?

V chování Jaromíra Merhauta lze nalézt i prvky naprostého zoufalství, kdy jako elektrotechniky naprosto neznalý člen Dudkova fanklubu, kde jsou na tom s elektrotechnikou všichni podobně  se jen snaží bezhlavě hájit svou modlu.

Jinak si jen těžce lze představit důvod takového zkratkového chování, kdy namísto komunikace s autorem článku či jeho vydavatelem se snaží útočit na jejich okruh spolupracovníků a známých, čímž jen obtěžuje široké okolí a naplňuje podmínky Cyberstalkingu.

 

Pavel Dudek vzestup a pád?

V článku Pavel Dudek vzestup a pád? ať se to někomu líbí či nikoliv, byly použity jenom fakta, článek je navíc doplněn mnoha odkazy, co snad v článku ještě nezaznělo a zřejmě zaznít mělo je skutečnost, že společnost jak ukazuje příspěvek z HighEnd Fora Media Control CZ, s.r.o. je v konkurzu

 

 

Dále je z příspěvku zcela jasný zvuk reproduktorových soustav, ale zázračný Dudkův zesilovač Ante Audio Integra Standard One se nepředstavil. Rovněž je patrné, jakým způsobem se "Mistři" či Dudkův fanklub staví ke všemu co nemá Dudkovo požehnání, prostě je nutné všechno smést ze stolu, pošpinit a zadupat!

 

Hi-fi Voice

Sám Dudek na Hi-fi Voice jestě v dubnu tohoto roku přiznává neexistenci zázračného zesilovače Ante Audio Integra Standard One, jsou však nasimulované jeho obrázky společně s paramětry a vybájená cena.

 

 

 

 

Dudkův fanklub útočí

SuperFórum

V době kdy Dudek píše na Hi-Fi Voice upoutávku na, zatím jen simulovaný, ale přesto zázračný zesilovač Ante Audio Integra Standard One na SuperFóru vzniká vlákno o zesilovačích HQQF, jak je všeobecně "Mistry" praktikováno je třeba takové vlákno okamžitě zlikvidovat a zadupat do země.

Proto se na SuperFóru zaregistroval i sám Pavel Dudek, aby na vše dohlédl, jeho funkci zjevně moc nerozumí, schéma přečíst neumí, ale najde se dost takových, kteří tvrdí, že poslechově DPA dokonale drtí.

 

 

 

Vlákno se hned rozbíjí, třeba za cenu vkládání příspěvků s pisoáry s vysokou výškou, zřejmě jako srovnání o kolik zvedlo HQQF Dudkovým DPA laťku?  Zoufalí moderátoři, řeší zmateně věc po svém, ale Dudkův fanklub, jako jediná strana porušující pravidla přežívá bez úhony! Jsme přece v klientelistických Čechách, to na DiyAudio by měli okamžitě BAN, ale zde? 

 

HifiSlovanet

Na HifiSlovanetu tomu není jinak, mimo jiné "Mistr" Matoušek jako vždy exceluje, tvoří obrázky sic nápisy s gramatickými chybami. Na prvním snad prezident USA Obama a na druhém snad sám Pavel Dudek? Kdoví, co tím chtěl autor říci.

 

 

 

Elektrotechnické znalosti?

U Dudkova fanklubu, ale i u samotného "Mistra" Pavla Dudka, jsou elektrotechnické znalosti velkou neznámou, jinak si neumím vysvětlit, že žádný z nich není schopen přečíst schéma, pochopit či vyřešit jednoduchý jednotranzistorový zesilovač v zapojení SE, pracující při omezení napětí zenerovou diodou jako konstantní zdroj proudu.

 

 

Co tam po nějakých znalostech, které jsou samozřejmostí pro studenty druhých ročníků středních škol se zaměřením na elektrotechniku! Prostě všechno co nemá Dudkovo požehnání, je nutné smést ze stolu, pošpinit a zadupat a v tom je Dudkův fanklub vcelku jednotný.

 

Závěr

Původně jsem chtěl celou záležitost jako již mnohokráte přehlídnout, ale útoky Jaromíra Merhauta, ale i Dudkova fanklubu je třeba nějakým způsobem tu a tam omezit a ukázat jejich pravou tvář, ukázat skutečnosti v pravém světle.

Všechno má své meze a neustálé útočení, které jde až do tak podlé oblasti, jakou je opakované psaní dopisu spolupracovníkům, známým a kdo ví ještě komu, považuji, pokud nejde o duševní poruchu, za ten nejhlubší poklesek morálky.

 

Diskuse

 

 

L

Nejnovější

Copyright © 2024 Hi-FI svět. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

B

Hi-Fi svět - ISSN 1803-733X

Stránky vydává Bohumil Federmann, Kunovice 7, 75644 Loučka, Česká republika, federmann@seznam.cz